طراحی اتاق نمک

مراحل ساخت اتاق نمک چیست؟

عناصر اساسی در یک اتاق نمک شامل پوشش دیوارها و سقف با تخته‌سنگ‌های نمک هیمالیا، کاشی‌ها و یا آجرها و کف‌ها با بلورهای نمک هیمالیا صورتی دانه‌بندی شده است؛ و گاهی اوقات یک راهرو آجری امکان دسترسی به صندلی چرخ‌دار را نیز فراهم می‌کند.

در اتاق نمک دو جز اصلی وجود دارد. یکی آبشار است (که غبار نمکی هیمالیا / آب‌نمک تولید می‌کند) و دوم Halogenerator است – یک ماشین درجه پزشکی که بلورهای نمک را به ذرات میکروسکوپی خرد می‌کند و سپس آن‌ها را در هوا پخش می‌کند.

علاوه بر اجزای نمک درمانی خشک و مرطوب، باید فضای آرامش و مراقبه ایجاد کنیم. ما این کار را با نورپردازی دقیق در امتداد دیوارها همراه با نور فیبر نوری در سقف استالاکتیت و برخی بلندگوها برای آرامش بخشیدن به صداها یا موسیقی به دست می‌آوریم.

سایر اجزایی که می‌توانید به اتاق نمک خود اضافه کنید می‌تواند شامل نورگیر، دودکش نمک، نیمکت نمک، میز پذیرش نمک و جعبه نمک کودکان باشد.

در مرحله طراحی غار نمک یا ساخت اتاق نمک، ما از خلاقیت و بازخورد مشتریان خود استقبال کرده و آن‌ها را تشویق می‌کنیم. این برای موفقیت محصول نهایی حیاتی است.

 

طراحی اتاق نمک
طراحی اتاق نمک

 

طراحی اتاق نمک
طراحی اتاق نمک
طراحی اتاق نمک
طراحی اتاق نمک
طراحی اتاق نمک
طراحی اتاق نمک
طراحی اتاق نمک
طراحی اتاق نمک

 

 

طراحی اتاق نمک در ارومیه,طراحی اتاق نمک در شیراز ,طراحی اتاق نمک در اصفهان,طراحی اتاق نمک در تبریز,طراحی اتاق نمک در مشهد,طراحی اتاق نمک در بندرعباس,طراحی اتاق نمک در اهواز,طراحی اتاق نمک در چابهار,طراحی اتاق نمک در مهاباد,طراحی اتاق نمک در زنجان,طراحی اتاق نمک در قزوین,طراحی اتاق نمک در کرج,طراحی اتاق نمک در سمنان,طراحی اتاق نمک در بروجرد,طراحی اتاق نمک در کرمان,طراحی اتاق نمک در همدان,طراحی اتاق نمک در کردستان,طراحی اتاق نمک در آذربایجان,طراحی اتاق نمک در اردبیل,طراحی اتاق نمک در شمال,طراحی اتاق نمک در خراسان,طراحی اتاق نمک در آمل,طراحی اتاق نمک در بندانزلی,طراحی اتاق نمک در رامسر,طراحی اتاق نمک در گلستان,طراحی اتاق نمک در ,طراحی اتاق نمک در  آستارا,طراحی اتاق نمک در سرعین,طراحی اتاق نمک در گیلان,طراحی اتاق نمک در بانه,طراحی اتاق نمک در آبیک,طراحی اتاق نمک در تهران,طراحی اتاق نمک در آباده,طراحی اتاق نمک در فارس,طراحی اتاق نمک در گرمسار,طراحی اتاق نمک در یزد,طراحی اتاق نمک در اراک,طراحی اتاق نمک در اصفهان,طراحی اتاق نمک در البرز,طراحی اتاق نمک در خوزستان,طراحی اتاق نمک در ایلام,طراحی اتاق نمک در خوی,طراحی اتاق نمک در سیستان و بلوچستان,,طراحی اتاق نمک در زاهدان,طراحی اتاق نمک در چالوس,طراحی اتاق نمک در مازندران,طراحی اتاق نمک در نیشابور,طراحی اتاق نمک در ری,طراحی اتاق نمک در خرم آباد,طراحی اتاق نمک در رشت,طراحی اتاق نمک در ساری,طراحی اتاق نمک در کرمانشاه,طراحی اتاق نمک در کاشان,طراحی اتاق نمک در گرگان,طراحی اتاق نمک در لاهیجان,طراحی اتاق نمک در یاسوج,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

درباره ی saltadmino

مطلب پیشنهادی

طراحی و اجرای دکوراسیون غار نمک

طراحی و اجرای دکوراسیون غار نمک

طراحی و اجرای دکوراسیون غار نمک  طراحی و اجرای سازه های غار طبیعی غارهای نمکی قندیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *